top of page
  • Фото автораШкола 10

Асканія-Нова — справжнє диво України.
8 лютого виповнилося 100 років від дня підписання декрету, за яким Асканії-Новій було надано статус державного степового заповідника.


Унікальність Асканії у тому, що тварини не просто сидять у клітках, а живуть стадами в умовах максимально наближених до природних. Біосферний заповідник "Асканія-Нова" є найбільшим еколого-освітнім центром на півдні України. У 2020 році тут побували 97 тисяч відвідувачів.

В козацьких чотах 3-В (Квітковий), 4-Б (Спортивний), 4-В (Казковий), 1-В (Дослідників) за підтримки батьків і козацьких наставників були проведені заходи з нагоди 100-річчя державного заповідника.

Так, учні 4-Б класу разом з Демиденко Мариною Вікторівною організували пошукову роботу в роях. Підсумком стала загальна комп’ютерна презентація пошукової діяльності всіх козачат.

А вихованці Колеснікової Юлії Миколаївни (3-В клас) разом з батьками влаштували віртуальну екскурсію заповідником (в ролі екскурсоводів були діти), виготовили власні лепбуки й презентували їх всім віртуальним відвідувачам.

Чот Казковий (4-В клас) разом з Прокопенко Тетяною Олександрівною організував відеоконкурс «Фауна заповідника». Разом з батьками козачата знімали короткі відео з розповідями про тваринний світ заповідника.

Найменшими учасниками екологічних заходів стали вихованці Дармодехіної Ірини Сергіївни (чот Дослідників, 1-В клас), які намалювали малюнки й розповіли про тварин біосферного заповідника «Асканія-Нова».


Дякуємо всім учням, батькам, вчителям і пропонуємо переглянути матеріали спільної дистанційної роботи маленьких козачат.196 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page