top of page
  • Фото автораШкола 10

Акція пам'яті "Голоси дітей"


     В Україні 4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України. Пам’ятний день було встановлено постановою Верховної Ради України 2021 року. Важко усвідомити, що за час війни в Україні від рук російських окупантів загинуло 548 дітей, ще 1351 дитина  була поранена. На жаль, точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України.

   У цей день у нашій гімназії було проведено Акцію «Голоси дітей», яка покликана  дзвоником вшанувати голос, який уже ніколи не зазвучить. Учасники акції виготовили та розвісили на гілках дерев маленькі жовто-блакитні дзвоники та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих від війни діток. А вихованці та вихованки Самойленко Лариси Дмитрівни взяли участь у міській акції, яка відбулася на березі Дунаю. На зелені гілки берез діти розвісили металеві дзвіночки із жовто-блакитними стрічками в пам'ять про українських дітей.

  Нехай літній вітерець, розгойдуючи зелені гілки  дерев, ніжними переливами маленьких дзвіночків нагадує про всіх діток, які вже не подорослішають. Нехай наша пам'ять буде вічною, а жага до перемоги дієвою.

47 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page