top of page
  • Фото автораШкола 10

Акція "Нарру Мяу для Мурчика"Пропонуємо всім небайдужим долучитись до VІІ Всеукраїнської акції «Нарру Мяу для Мурчика», яка проходитиме в нашій гімназії

з 27 лютого по 15 березня 2023 року

Участь у акції ВИКЛЮЧНО добровільна. Будемо вдячні за вашу активність і небайдужість до проблем безпритульних чотирилапих друзів. Адже попри воєнний час, українські волонтери допомагають віднайти та повернути власникам домашніх улюбленців, які загубились під час вимушеної евакуації з місця бойових дій. А наші воїни на фронті знаходять час для догляду за безпритульними тваринами, які отримують прихисток і їхню любов навіть на передовій.

У рамках акції створюємо дві локації :

1.«Пункт незламності пухнастиків». Біля своєї оселі облаштовуємо місце для підгодовування безпритульних тварин, яких щодня годуємо залишками домашньої їжі, при цьому не забуваємо про водичку для тварин. Позначкою для всіх небайдужих на місці підгодовування може стати плакат із надписом «Пункт незламності пухнастиків». Залучайте друзів, сусідів і всіх небайдужих людей.

2.«Допоможи міському притулку для тварин». Допомагаємо безпритульним котам та іншим тваринкам, які знаходяться в міських притулках. Збираємо корм для котів, миски-годівнички, протиблошині ошийники, памперси, які залишились від немовлят (самі найменші розміри), нитки для в’язання (волонтери плетуть одяг для тварин), переноски для тварин (можна вживані).


З усіх питань можна звертатись до класних керівників або до координатора акції Димаренко Тетяни Валеріївни (0985975538).


116 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page