top of page
  • Фото автораШкола 10

Акція «За чисте довкілля»


Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Мешканці Ізмаїла – не виключення. Саме тому в суботу 17 квітня поточного року в школі були організовані заходи з прибирання прилеглої території в межах участі колективу у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та Дні благоустрою територій населених пунктів - 2021. У ході робіт на пришкільних клумбах були висаджені квіти, прибраний сухостій, зібране сміття, побілені дерева та бордюри.

Слід відзначити, що з квітня по травень батьківські та учнівські колективи в тандемі з учителями дистанційно залучаються до участі в акції біля своїх місць проживання. Адже екологічна культура в місті починається з екокультури кожної родини. Так, учні 5-х класів беруть участь в акції «Утилізуємо пластик разом!» і виготовляють подарункові саморобки з використаного пластику; учні 6-х класів пропагують збереження електроенергії шляхом використання сучасних освітлювальних ламп, а також беруть участь у конкурсі плакатів «Зберігаємо електроенергію - зберігаємо планету!»; учні початкових класів активно прибирають й озеленюють територію біля своїх будинків. Детальну інформацію про підсумки нашої праці будуть опубліковані на початку травня.

Подбаймо разом про чистоту довкола себе! Не будьмо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – запорука здоров’я і краси нашого рідного міста!


348 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page